Ostatnio dodane

Kredyt dla firm w ING

Kredyt dla firm z niskim oprocentowaniem w ING

ING Bank Śląski oferuje promocyjny kredyt dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Kredyt cechuje się obniżoną stawką marży w wysokości od 1 do 4%. Kredyt otrzymamy w czterech wariantach: marża 3% i prowizja 0 zł albo marża 2,5% i prowizja 2,5% w ofercie pożyczki z zabezpieczeniem. Kredyt bez zabezpieczenia posiada marżę w wysokości 4% i prowizja 0 zł lub marża 3,5% i prowizja 2,5%. Pożyczka jest w miarę tania w porównaniu do innych ofert. Promocja trwa do 31.05.2016 r.

Czytaj więcej: Kredyt dla firm w ING

Kredyt dla firm online w Idea Bank

Kredyt dla firm online z niskim oprocentowaniem

Kredyt dla firm do 100 000 zł o, który zawnioskujemy szybko online oferuje nam Idea Bank. Decyzje o przyznaniu kredytu otrzymamy po kilku minutach. O kredyt można wnioskować od kwoty 5000 złotych. Wybierając finansowanie z decyzją online, możesz wziąć udział w Promocji „Tablet za uruchomienie”. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej: Kredyt dla firm online w Idea Bank

Kredyt dla mikro i małych firm w bank BPH

Limit debetowy dla firm w bank BPH z obniżoną marżą

Bank BPH oferuje limit debetowy dla firm z atrakcyjnie niskim oprocentowaniem od 5,67%. Firma może negocjować wysokość prowizji. Nie trzeba przedstawiać faktur ani biznesplanu. Pożyczka bez konieczności poręczenia w postaci zabezpieczeń rzeczowych. Z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać małe i mikro firmy. 

Czytaj więcej: Kredyt dla mikro i małych firm w bank BPH

Tani i szybki kredyt dla firm

Tani i szybki kredyt dla firm w BGŻ BNP Paribas

 

Błyskawiczny kredyt dla firm z prowizją przygotowawczą 0%. Kredyt przeznaczony dla klientów biznesowych: prowadzących uproszczoną księgowość (KPiR, ryczałt, karta podatkowa) i prowadzących działalność gospodarczą od minimum 24 miesięcy.

Czytaj więcej: Tani i szybki kredyt dla firm

Promocja dla firm w mBank 0 zł za udzielenie kredytu

Kredyt dla firm w mBank 0 zł za udzielenie kredytu

Kredyt dla osób posiadających konto firmowe w mBank. Kredyt dla firm bez opłaty za prowizje i z niskim oprocentowaniem. Warunkiem przystąpienia do promocju jest złożenie wniosku (w systemie bankowości elektronicznej), przystąpienie do ubezpieczenia i suma kredytu, który chcemy wziąć musi wynosić minimum 25 000 zł. Jeśli nie posiadamy konta firmowego w mBank to warto teraz otworzyć konto i skorzystać z promocji - zwrot do 600 zł na ZUS. 

Czytaj więcej: Promocja dla firm w mBank 0 zł za udzielenie kredytu