Karta kredytowa z tabletem w Citi Banku

Tablet przy wyrobieniu karty kredytowej 

 Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM 113

Citi bank przygotował kolejną atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o zyskanie sobie Klientów, którzy wyrobią u nich kartę kredytową. Za spełnienie zaledwie kilku warunków - otrzymamy nowiutki tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM 113 na gwarancji. Jeśli sprzęt nam nie odpowiada zawsze możemy go sprzedać na aukcji internetowej i tym sposobem nasz portfel zasili się o 400 zł.

Warunki otrzymania tabletu 

 1. Ofeta kierowana do  osób, które nie posiadały karty kredytowej w banku Citi od 1 stycznia 2013 r. 
 2. Czas trwania promocji od 7.04.2015r. do 7.07.2015r.
 3. Należy wypełnić formularz o wyrobienie karty  wniosek wypełnij
 4. Nagrodę otrzymają osoby, które: dokonają transakcji bezgotówkowych w czasie 30 dni od wyrobienia karty na kwotę 1000 zł i zalogują się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile
 5. w dniu przyznania Nagrody, będą posiadaczami Karty World MasterCard
 6. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e-mail przez Bank informującym o wygranej.
 7. Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis Sp. z o.o. na podstawie numeru seryjnego produktu.

 Karta kredytowa Master Card World 

 • Podstawowe wymagania otrzymania karty: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
 • karta kredytowa zapewnia dostęp do atrakcyjnego programu partnerskiego. Każdy zakup kartą Mastercard wynagradzany jest punktami, które zwiększają Twoje saldo punktowe. Punkty można w dowolnym momencie zamienić na nagrody z katalogu. Przelicznik - 1 punt - 5 zł za transakcje bezgotówkowe przy pomocy karty kredytowej Mastercard World 2 punkty - za transakcje bezgotówkowe u partnerów w Polsce. Za pierwszą transakcję otrzymamy 1000 punktów na start. Na co możemy zamienić punkty możemy zobaczyć tutaj ( mamy do wyboru między innymi doładowania u operatorów komórkowych, vouchery na zakupy w sklepie Douglas).
 • zgromadzone punkty możemy wymienić na cashback. Zamiast sms z kodem Bank prześlę na rachunek Twojej karty środki pieniężne na spłatę karty.
 • Citi Mastercard to również wyjątkowe zniżki oraz oferty specjalne, jakie firmy partnerskie oferują klientom. Prawo do zniżek i rabatów mamy w: H&M, 10% w Multikinie, w sieci klubów Pure Jatomi Fitness, w perfumeriach Douglas, w sklepach Intersport oraz w Merlinie i Play

Opłaty 

 • opłata miesięczna za korzystanie z karty wynosi 18 zł miesięcznie (216 w skali roku)
 • za transakcje bezgotówkowe nie zapłacimy prowizji
 • prowizja za transakcje gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z rachunku na kartę wynosi 6% wartości transakcji (nie mniej niż 10 zł)
 • oprocentowanie karty wynosi 12%
 • kredyt 0% do 54 dni dla transakcji bezgotówkowych

Czy warto ? 

Warto skorzystać z tej promocji. Opłaty za kartę są porównywalne do tych w konkurencyjnych bankach. Konkurencja jednak nic nam nie oferuję za wyrobienie u nich karty. Master Card World to jedna z lepszych kart na rynku. Jeśli tablet nam nie odpowiada zawsze możemy go sprzedać na aukcji internetowej i zasilić portfel o 400 zł. 

 

>>> Wyślij wniosek <<<