Zgarnij 200 zł za założenie konta w Bank Millennium

Zgarnij 200 zł za założenie konta w Bank Millennium

W Banku Millennium wystartowała promocja:,,Zyskaj 200 zł". Warunki regulaminu są łatwe do spełnienia. Aby zyskać premię należy podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą, wyrazić wszelkie zgody marketingowe oraz w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych zasilić nowo otwarte konto, aby suma wpływów wyniosła 1000 zł oraz w każdym z tych miesięcy oraz dokonać jednej płatności bezgotówkowej przy pomocy karty bądź aplikacji BLIK. 

Czytaj więcej: Zgarnij 200 zł za założenie konta w Bank Millennium

Korzystaj aktywnie z Konta Optymalnego i zyskaj 320 zł

Załóż Konto Optymalne i aktywnie z niego korzystaj by zyskać 320 zł zwrotu

W nowej promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas zyskać można zwrot do 320 zł za aktywne korzystanie z konta.  Nagrodę pierwszą w wysokości 50 zł uczestnik promocji otrzyma pod warunkiem, że założy konto wraz z kartą i dostępem do bankowości online oraz aktywowanie aplikacji mobilnej. Nagrody druga do dziesiątej przyznawane są od kwietnia do grudnia 2019 r. za wykonanie transakcji kartą debetową wydaną do konta. Bank wypłaca 3% wartości transakcji, ale nie więcej niż 30 zł miesięcznie. Do promocji może zapisać się pierwsze 1500 osób.

Czytaj więcej: Korzystaj aktywnie z Konta Optymalnego i zyskaj 320 zł

Odbierz 200 zł premii w promocji na Nowy Rok w Bank Millennium

Bonus 200 zł na Nowy Rok w promocji kont osobistych w Bank Millennium

 

Z początkiem Nowego Roku Bank Millennium wystartował z bardzo atrakcyjną promocją. Za założenie konta bankowego oraz spełnienia naprawdę prostych warunków opisanych w regulaminie zyskać można dwie premię pieniężne o łącznej wartości 200 zł. Aby zyskać nagrodę należy przede wszystkim aktywnie korzystać z nowo otwartego konta to znaczy trzeba zasilić konto na kwotę 1000 zł, korzystać z aplikacji mobilnej oraz dokonać minimum jednej płatności bezgotówkowej przy użyciu karty bądź aplikacji mobilnej w każdym z wymaganych miesięcy.

Czytaj więcej: Odbierz 200 zł premii w promocji na Nowy Rok w Bank Millennium

Premia za aktywne korzystanie z konta w promocji ,,Zimowy bonus" w BGŻ BNP Paribas

Zyskaj 200 zł w promocji ,,Zimowy bonus" w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja związana z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas. W promocji ,,Zimowy bonus" nagrodę stanowią dwie nagrody pieniężne o łącznej wartości 200 zł. Warunki promocji nie są trudne do zrealizowania. Wystarczy aktywnie korzystać z konta, aby otrzymać pieniądze. Uczestnik promocji powinien między innymi zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł, dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie oraz używać aplikacji mobilnej. Do promocji można zarejestrować się do 31.01.2019 r. Aby wziąć udział w promocji trzeba zarejestrować się w promocji oraz otworzyć Konto Optymalne wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. 

Czytaj więcej: Premia za aktywne korzystanie z konta w promocji ,,Zimowy bonus" w BGŻ BNP Paribas

Bonus w wysokości 150 zł w promocji Konta Optymalnego

Odbierz bonus 150 zł w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Trwa akcja specjalna związana z kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas. W promocji zyskać można dwie nagrody pieniężne w wysokości 50 zł i 100 zł. W zależności od tego ile warunków spełni klient to otrzyma tyle premii. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy zarejestrować się w promocji, aktywować aplikację mobilną, wykonywać przelewy z konta, dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w każdym z wymaganych miesięcy oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł. Pula nagród w promocji jest ograniczona. 

Czytaj więcej: Bonus w wysokości 150 zł w promocji Konta Optymalnego

Odbierz 140 zł premii w promocji konta w ING Bank Śląski

Zgarnij 140 zł premii w promocji konta w ING Bank Śląski

Niedawno rozpoczęła się kolejna promocja związana z kontem osobistym w ING. W ramach promocji klient może zyskać aż 140 zł premii. Warunki promocji nie są trudne do zrealizowania. Premię w wysokości 100 zł klient otrzyma pod warunkiem, że założy konto oraz wykona transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty bądź aplikacji BLIK. Dodatkowo zyskać można premię W wysokości 20 zł pod warunkiem, że uczestnik promocji dokona 3 transakcje przy użyciu aplikacji BLIK bądź na jego konto wpłynie wynagrodzenie. Za spełnienie wszystkich opisanych warunków uczestnik promocji otrzyma dodatkowe 20 zł. Jeśli aktywnie korzystamy ze swojego dotychczasowego konta, to warunki promocji nie będą dla nas trudne do zrealizowania, a zyskamy w łatwy sposób 140 zł. 

Czytaj więcej: Odbierz 140 zł premii w promocji konta w ING Bank Śląski

Zyskaj 150 zł do wydania w H&M w promocji w BGŻ BNP Paribas

Zyskaj 150 zł do wydania w H&M w promocji w BGŻ BNP Paribas

Niedawno rozpoczęła się nowa promocja: ,,Zyskaj z Bankiem" w BGŻ BNP Paribas. W promocji zyskać można aż 150 zł w formie e-katy upominkowej. Nagrodę otrzyma pierwsze 1500 osób, które wezmą udział w promocji. Aby otrzymać nagrodę należy otworzyć konto oraz wykonać transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej bądź aplikacji mobilnej banku. 

Czytaj więcej: Zyskaj 150 zł do wydania w H&M w promocji w BGŻ BNP Paribas