Pożyczka dla Duetów w Alior Bank

Pożyczka dla dwóch osób w Alior Bank

Pożyczka Dwuosobowa w Alior Banku cieszyła się wielką popularnością. Pożyczka była bardzo tania w porównaniu do konkurencji. Alior Bank ponownie do swej oferty wprowadził podobną ofertę. Pożyczka dla Duetów udzielana jest z niższym oprocentowaniem i prowizją o 33% w stosunku do standardowej oferty. O pożyczkę dla duetów nie muszą starać się współmałżonkowie, czy krewni. O pożyczkę możemy starać się z bliską nam osobą. 

Czytaj więcej: Pożyczka dla Duetów w Alior Bank

Porównanie kredyt gotówkowy kwiecień 2018

Tani kredyt gotówkowy kwiecień 2018

Porównanie najpopularniejszych kredytów gotówkowych pod względem wysokości oprocentowania i prowizji. Najlepsze kredyty bankowe udzielane przez internet oferowane są w Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Citi Bank, Orange i Inbank. Kredyt na dużą kwotę oraz długi okres spłaty warto brać w Alior Bank i BGŻ BNP Paribas. Opłaca się również skorzystać z pożyczki gotówkowej w Bank Millennium, gdzie bardzo tanio wyjdzie nam spłacać pożyczkę na kwotę: 5000 zł, 10 000 zł i 15 000 zł. 

Czytaj więcej: Porównanie kredyt gotówkowy kwiecień 2018

Porównanie kredyt gotówkowy marzec 2018

Tani kredyt gotówkowy marzec 2018

Porównanie najpopularniejszych kredytów gotówkowych pod względem wysokości oprocentowania i prowizji. Najlepsze kredyty bankowe udzielane przez internet oferowane są w Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Citi Bank, Orange i Inbank. Kredyt na dużą kwotę oraz długi okres spłaty warto brać w Alior Bank i BGŻ BNP Paribas.  Darmowy kredyt do 2000 zł oferuje Getin Bank, a do kwoty 3000 zł Credit Agricole. Darmowy kredyt do kwoty 4000 zł można otrzymać biorąc pierwszą pożyczkę w Raiffeisen Polbank. Opłaca się również skorzystać z pożyczki gotówkowej w Bank Millennium, gdzie bardzo tanio wyjdzie nam spłacać pożyczkę na kwotę: 5000 zł, 10 000 zł i 15 000 zł. 

Czytaj więcej: Porównanie kredyt gotówkowy marzec 2018

Kredyt w BGŻ BNP Paribas w promocji ostatni rok bez odsetek

Kredyt bez odsetek za ostatni rok w promocji kredytu w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała już V edycja promocji ostatni rok bez odsetek związana z wzięciem kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas. Według zasad regulaminu promocji jeśli klient podpiszę umowę na minimum 24 miesiące oraz będzie spłacał kredyt zgodnie z harmonogramem spłat to bank w ramach promocji obniży mu oprocentowanie kredytu za ostatni rok do 0%. Promocja trwa do 14.05.2018 r. Minimalna kwota kredytu o jaką można się starać w banku wynosi 2000 zł. 

Czytaj więcej: Kredyt w BGŻ BNP Paribas w promocji ostatni rok bez odsetek

Kredyt do 3000 zł za darmo w Credit Agricole

Kredyt Powitalny za darmo do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy w Credit Agricole

Bank Credit Agricole oferuje w promocji darmowy kredyt do 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Kredyt udzielany jest z 0% oprocentowaniem oraz bez prowizji. Z promocji można skorzystać do 31.03.2018 r. Z oferty wykluczone są osoby, które były stroną przynajmniej jednej umowy o produkt kredytowy w Credit Agricole. 

Czytaj więcej: Kredyt do 3000 zł za darmo w Credit Agricole

Zyskaj bon 200 zł do Decathlon w promocji kredytu w T - Mobile usługi bankowe

Promocja ,,Na narty w ferie" w T - Mobile usługi bankowe

Niedawno rozpoczęła się promocja związana z kredytem gotówkowym oraz pożyczką na konsolidacje zobowiązań w T - Mobile usługi bankowe. W promocji ,,Na narty w ferie" w łatwy sposób można zyskać bon o wartości 200 zł do wydania w sklepach stacjonarnych Decathlon. Wystarczy podpisać umowę na kredyt o minimalnej wartości 15 000 zł. Promocja trwa do końca lutego. O kredyt można starać się bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie wysłać formularz kontaktowy, a doradca banku poinformuje o kolejnych krokach by móc otrzymać pożyczkę. 

Czytaj więcej: Zyskaj bon 200 zł do Decathlon w promocji kredytu w T - Mobile usługi bankowe

Porównanie kredyt gotówkowy luty 2018

Tani kredyt gotówkowy luty 2018

Porównanie najpopularniejszych kredytów gotówkowych pod względem wysokości oprocentowania i prowizji. Najlepsze kredyty bankowe udzielane przez internet oferowane są w Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Citi Bank, Orange i Inbank. Kredyt na dużą kwotę oraz długi okres spłaty warto brać w Alior Bank i BGŻ BNP Paribas. Bank T - Mobile usługi bankowe w promocji oferuje bon na 200 zł do sklepu Decathlon pod warunkiem, że klient podpiszę umowę na kredyt o wartości 15 000 zł. Darmowy kredyt do 2000 zł oferuje Getin Bank, a do kwoty 3000 zł Credit Agricole. Darmowy kredyt do kwoty 4000 zł można otrzymać biorąc pierwszą pożyczkę w Raiffeisen Polbank. 

Czytaj więcej: Porównanie kredyt gotówkowy luty 2018