Weź Mini ratkę na konsolidację w promocji niskie oprocentowanie

Mini ratka na konsolidację w promocji z niskim oprocentowaniem 0,99%

W promocji bank PKO BP oferuje klientom pożyczkę mini ratkę przeznaczoną na konsolidację zobowiązań z bardzo niskim oprocentowaniem w wysokości 0,99%. Pożyczki nie można przeznaczyć na spłatę kredytów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Minusem tej oferty jest to, że pożyczkę należy spłacić do maksimum 9 rat. 

Czytaj więcej: Weź Mini ratkę na konsolidację w promocji niskie oprocentowanie

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank z niskim oprocentowaniem

Kredyt konsolidacyjny z najniższym oprocentowaniem w Alior Bank

Aktualnie kredyt konsolidacyjny proponowany w Alior Banku wypada naprawdę świetnie na tle konkurencyjnych ofert w innych placówkach finansowych. Największym atutem kredytu jest jego niskie oprocentowanie w stosunku do konkurencji. Oprocentowanie tego kredytu wynosi zaledwie 5,9%. Minimalna wartość przenoszonych kredytów do Alior Bank powinna wynosić minimum 30 tysięcy złotych, a minimalna kwota kredytu to 35 tysięcy złotych. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank z niskim oprocentowaniem

Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Mini ratka - pożyczka konsolidacyjna

W tv rozpoczęła się kampania promująca Mini ratkę przeznaczoną na konsolidacje zobowiązań finansowych. PKO Bank Polski oferuje pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której obniżymy raty za spłacane kredyty. Dodatkowo klient może starać się o kredyt na dowolny cel w wysokości 25% konsolidowanych zobowiązań. O pożyczkę mogą starać się również osoby, które nie posiadają konta w banku PKO. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Alior Bank oferuje kredyt konsolidacyjny dla dwóch osób. Osoby, które starają się o kredyt nie muszą być ze sobą spokrewnione. W Alior Banku każdy duet zyskuje. Wystarczy skorzystać z pożyczki we dwoje, a niezależnie od kwoty jej oprocentowanie będzie niższe aż o połowę. O pożyczkę można starać się przez internet. Nie ma konieczności odwiedzania placówki banku. Wszelkie formalności załatwiane są przez internet.

Czytaj więcej: Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank

EKOPOŻYCZKA KONSOLIDACYJNA to ,,MISIE" opłaca w BOŚ Bank

BOŚ Bank oferuje kredyt konsolidacyjny ze stałym niskim oprocentowaniem w wysokości  5,99% i okresem spłaty do 36 miesięcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny bądź na konsolidacje zobowiązań. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł. Maksymalnie spłatę można rozłożyć na 120 miesięcy. Z promocji ,,Konsoliduj i płać mniej" mogą skorzystać osoby, które zdecydują się otworzyć konto w BOŚ Bank wraz z kartą debetową i będą na konto przelewać przez okres trwania umowy minimum kwotę w wysokości miesięcznej raty za kredyt. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank

Promocja kredyt konsolidacyjny w Bank Millennium

Kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem 5,55% i bez prowizji dla konsolidowanych środków

W Banku Millennium trwa promocja związana z kredytem konsolidacyjnym. W promocji ,,Niska rata, wygodna spłata" możemy uzyskać kredyt z dość niskim oprocentowaniem i bez prowizji od konsolidowanych środków.Warunkiem koniecznym skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o ubezpieczenie pożyczki.  Do banku można przenieść takie zobowiązania finansowe jak: zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczki gotówkowe, samochodowe i ratalne. 

Czytaj więcej: Promocja kredyt konsolidacyjny w Bank Millennium

Promocja kredyt konsolidacyjny z obniżonym oprocentowaniem

Kredyt z niskim oprocentowaniem i niską prowizją w mBanku

Mbank przygotował dość atrakcyjną ofertę związaną z kredytem konsolidacyjnym. Oprocentowanie kredytu i prowizji zostało znacznie obniżone. Dodatkową zaletą tego kredytu konsolidacyjnego jest możliwość uzyskania 100% kwoty skonsolidowanych środków na dowolny cel np. skonsolidowałeś 10 tysięcy złotych to możesz dobrać dodatkowo 10 tysięcy złotych na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego wynosi 180 000 zł. 

Czytaj więcej: Promocja kredyt konsolidacyjny z obniżonym oprocentowaniem