Pożyczka dla duetów w Alior Bank

Pożyczka dla duetów w Alior Bank z niższym oprocentowaniem o 33%

Pożyczka dla duetów polega na tym, że jeśli klient zdecyduje się wziąć pożyczkę z drugą osobą to Alior Bank obniży jej oprocentowanie i prowizje aż o 33%. Aby starać się wspólnie o pożyczkę nie trzeba być małżeństwem ani krewnymi. Do Alior Banku można przenieść kredyty takie jak: pożyczki, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe oraz limit w koncie. 

Czytaj więcej: Pożyczka dla duetów w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje kredyt konsolidacyjny przeznaczony na spłatę takich zobowiązań jak: kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe oraz kredyty ratalne. Kredyt można przeznaczyć na spłatę zobowiązań nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Już podczas pierwszej rozmowy z konsultantem można otrzymać wstępną decyzje o przyznaniu kredytu konsolidacyjnego. Bank akceptuje wiele rodzajów źródła dochodu. Maksymalna kwota kredytu o jaką może starać się klient wynosi: 200 000 zł. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Weź Mini ratkę na konsolidację w promocji niskie oprocentowanie

Mini ratka na konsolidację w promocji z niskim oprocentowaniem 0,99%

W promocji bank PKO BP oferuje klientom pożyczkę mini ratkę przeznaczoną na konsolidację zobowiązań z bardzo niskim oprocentowaniem w wysokości 0,99%. Pożyczki nie można przeznaczyć na spłatę kredytów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Minusem tej oferty jest to, że pożyczkę należy spłacić do maksimum 9 rat. 

Czytaj więcej: Weź Mini ratkę na konsolidację w promocji niskie oprocentowanie

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank z niskim oprocentowaniem

Kredyt konsolidacyjny z najniższym oprocentowaniem w Alior Bank

Aktualnie kredyt konsolidacyjny proponowany w Alior Banku wypada naprawdę świetnie na tle konkurencyjnych ofert w innych placówkach finansowych. Największym atutem kredytu jest jego niskie oprocentowanie w stosunku do konkurencji. Oprocentowanie tego kredytu wynosi zaledwie 5,9%. Minimalna wartość przenoszonych kredytów do Alior Bank powinna wynosić minimum 30 tysięcy złotych, a minimalna kwota kredytu to 35 tysięcy złotych. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank z niskim oprocentowaniem

Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Mini ratka - pożyczka konsolidacyjna

W tv rozpoczęła się kampania promująca Mini ratkę przeznaczoną na konsolidacje zobowiązań finansowych. PKO Bank Polski oferuje pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której obniżymy raty za spłacane kredyty. Dodatkowo klient może starać się o kredyt na dowolny cel w wysokości 25% konsolidowanych zobowiązań. O pożyczkę mogą starać się również osoby, które nie posiadają konta w banku PKO. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Alior Bank oferuje kredyt konsolidacyjny dla dwóch osób. Osoby, które starają się o kredyt nie muszą być ze sobą spokrewnione. W Alior Banku każdy duet zyskuje. Wystarczy skorzystać z pożyczki we dwoje, a niezależnie od kwoty jej oprocentowanie będzie niższe aż o połowę. O pożyczkę można starać się przez internet. Nie ma konieczności odwiedzania placówki banku. Wszelkie formalności załatwiane są przez internet.

Czytaj więcej: Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank

EKOPOŻYCZKA KONSOLIDACYJNA to ,,MISIE" opłaca w BOŚ Bank

BOŚ Bank oferuje kredyt konsolidacyjny ze stałym niskim oprocentowaniem w wysokości  5,99% i okresem spłaty do 36 miesięcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny bądź na konsolidacje zobowiązań. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł. Maksymalnie spłatę można rozłożyć na 120 miesięcy. Z promocji ,,Konsoliduj i płać mniej" mogą skorzystać osoby, które zdecydują się otworzyć konto w BOŚ Bank wraz z kartą debetową i będą na konto przelewać przez okres trwania umowy minimum kwotę w wysokości miesięcznej raty za kredyt. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank