Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Mini ratka - pożyczka konsolidacyjna

W tv rozpoczęła się kampania promująca Mini ratkę przeznaczoną na konsolidacje zobowiązań finansowych. PKO Bank Polski oferuje pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której obniżymy raty za spłacane kredyty. Dodatkowo klient może starać się o kredyt na dowolny cel w wysokości 25% konsolidowanych zobowiązań. O pożyczkę mogą starać się również osoby, które nie posiadają konta w banku PKO. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Alior Bank oferuje kredyt konsolidacyjny dla dwóch osób. Osoby, które starają się o kredyt nie muszą być ze sobą spokrewnione. W Alior Banku każdy duet zyskuje. Wystarczy skorzystać z pożyczki we dwoje, a niezależnie od kwoty jej oprocentowanie będzie niższe aż o połowę. O pożyczkę można starać się przez internet. Nie ma konieczności odwiedzania placówki banku. Wszelkie formalności załatwiane są przez internet.

Czytaj więcej: Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank

EKOPOŻYCZKA KONSOLIDACYJNA to ,,MISIE" opłaca w BOŚ Bank

BOŚ Bank oferuje kredyt konsolidacyjny ze stałym niskim oprocentowaniem w wysokości  5,99% i okresem spłaty do 36 miesięcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny bądź na konsolidacje zobowiązań. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł. Maksymalnie spłatę można rozłożyć na 120 miesięcy. Z promocji ,,Konsoliduj i płać mniej" mogą skorzystać osoby, które zdecydują się otworzyć konto w BOŚ Bank wraz z kartą debetową i będą na konto przelewać przez okres trwania umowy minimum kwotę w wysokości miesięcznej raty za kredyt. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny To ,,Misie" opłaca w BOŚ Bank

Promocja kredyt konsolidacyjny w Bank Millennium

Kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem 5,55% i bez prowizji dla konsolidowanych środków

W Banku Millennium trwa promocja związana z kredytem konsolidacyjnym. W promocji ,,Niska rata, wygodna spłata" możemy uzyskać kredyt z dość niskim oprocentowaniem i bez prowizji od konsolidowanych środków.Warunkiem koniecznym skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o ubezpieczenie pożyczki.  Do banku można przenieść takie zobowiązania finansowe jak: zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczki gotówkowe, samochodowe i ratalne. 

Czytaj więcej: Promocja kredyt konsolidacyjny w Bank Millennium

Promocja kredyt konsolidacyjny z obniżonym oprocentowaniem

Kredyt z niskim oprocentowaniem i niską prowizją w mBanku

Mbank przygotował dość atrakcyjną ofertę związaną z kredytem konsolidacyjnym. Oprocentowanie kredytu i prowizji zostało znacznie obniżone. Dodatkową zaletą tego kredytu konsolidacyjnego jest możliwość uzyskania 100% kwoty skonsolidowanych środków na dowolny cel np. skonsolidowałeś 10 tysięcy złotych to możesz dobrać dodatkowo 10 tysięcy złotych na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego wynosi 180 000 zł. 

Czytaj więcej: Promocja kredyt konsolidacyjny z obniżonym oprocentowaniem

Kredyt konsolidacyjny z niskim oprocentowaniem w Credit Agricole

Kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem 4,99% w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował ofertę kredytu konsolidacyjnego ze stałym niskim oprocentowaniem 4,99%. Prowizja kredytu jest ustalana indywidualnie. Spłatę kredytu konsolidacyjnego można rozłożyć na 120 rat. Z pomocą kredytu konsolidacyjnego możesz spłacić kredyty: ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także karty kredytowe i pożyczki w koncie osobistym. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny z niskim oprocentowaniem w Credit Agricole

Kredyt konsolidacyjny na święta w Alior Bank

Dodatkowa gotówka konsolidacji bez prowizji w Alior Bank

Alior Bank oferuje specjalną ofertę swojego kredytu konsolidacyjnego. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swoje zobowiązania finansowe do Alior Banku i chcieli by uzyskać dodatkową gotówkę mogą liczyć na to, że prowizja zostanie im policzona jedynie za konsolidacje kredytów. Dodatkowa gotówka może wynosić do 20% sumy konsolidowanych kredytów z innych banków. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny na święta w Alior Bank