Załóż lokaty w Toyota Bank i odbierz premię

Odbierz premię w wysokości od 70 zł do 140 zł za założenie lokat w Toyota Bank

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji, w której za założenie lokaty w Toyota Bank można zyskać premię. Nowy klient banku, który zdecyduje się założyć lokatę zyskać może premię w wysokości 140 zł. Obecny klient banku ma możliwość zyskania premii w wysokości 70 zł za spełnienie warunków zawartych w regulaminie promocji. Aby zyskać premię należy zarejestrować się w promocji i założyć dwie lokaty: Lokatę Sprint na 180 dni na minimum 3000 zł oraz lokatę Plus na 9 miesięcy na minimum 5000 zł. Ponad to uczestnik biorący udział w akcji ma możliwość zyskania premii dodatkowej w wysokości 50 zł. Premię dodatkową można zyskać biorąc udział w programie poleceń. Dodatkowo bank jednorazowo zwróci 20 zł opłaty za prowadzenie konta jeśli obie lokaty zostaną utrzymane do dnia ich zapadalności.

Czytaj więcej: Załóż lokaty w Toyota Bank i odbierz premię

Załóż Duet Lokat w Toyota Bank i zyskaj do 340 zł premii

Odbierz premię w wysokości od 70 zł do 140 zł za założenie duetu lokat w Toyota Bank

Wystartowała nowa promocja organizowana wspólnie przez Toyota Bank i Agora S.A. Nowy klient banku, który zdecyduje się założyć lokatę zyskać może premię w wysokości 140 zł. Obecny klient banku ma możliwość zyskania premii w wysokości 70 zł za spełnienie warunków zawartych w regulaminie promocji. Aby zyskać premię należy zarejestrować się w promocji i założyć dwie lokaty: Lokatę Sprint na 180 dni na minimum 3000 zł oraz lokatę Plus na 9 miesięcy na minimum 5000 zł. Ponad to uczestnik biorący udział w akcji ma możliwość zyskania premii dodatkowej w wysokości 50 zł. Premię dodatkową można zyskać biorąc udział w programie poleceń. 

Czytaj więcej: Załóż Duet Lokat w Toyota Bank i zyskaj do 340 zł premii

Lokata bezkarna 3,5% z bonusem 50 zł

Otwórz lokatę bezkarną 3,5% do 20 000 zł i zyskaj 50 zł 

Ruszyła bardzo atrakcyjna promocja zwłaszcza dla osób, które szukają dobrej lokaty krótkoterminowej. W promocji w BGŻ Optima zyskać można 50 zł premii. Aby otrzymać premię należy zarejestrować się w promocji do końca grudnia 2017 r. oraz założyć lokatę na minimum 1000 zł zakładając przy tym konto indywidualne rachunek SMART. 

Czytaj więcej: Lokata bezkarna 3,5% z bonusem 50 zł

Lokata Happy 4% z bonem do fly.pl

Zyskaj bon do fly.pl w promocji lokaty Happy w Idea Bank

Idea Bank ponownie promuje lokaty dla nowych klientów wprowadzając promocję w której otrzymać możemy bon o wartości 200 zł do wydania na stronie wczasy.fly.pl. Lokatę otworzymy bez obowiązku posiadania konta osobistego w Idea Banku i będzie ona dostępna do 31 grudnia 2017r. Istotne jest jednak to, że lokatę może założyć tylko nowy klient banku (wykluczeni z promocji są również klienci Lion's Bank który należy do Idea Bank).

Czytaj więcej: Lokata Happy 4% z bonem do fly.pl

Załóż lokatę 4% i odbierz bon 200 zł do fly.pl

Załóż lokatę Happy 4% i odbierz bon 200 zł do fly.pl

 

W promocji lokaty Happy organizowanej przez Idea Bank klient ma możliwość zyskania bonu o wartości 200 zł do wykorzystania na fly.pl pod warunkiem założenia lokaty. W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci banku. Z promocji wykluczone są osoby, które korzystały również z usług finansowych Lion's Banku.

Czytaj więcej: Załóż lokatę 4% i odbierz bon 200 zł do fly.pl

Lokata bankowa 3% na 3 miesiące do 25 000 zł

Lokata bankowa 3% na 3 miesiące do 25 000 zł w Eurobank z kontem Active 

Lokatę z oprocentowaniem 3% otworzyć mogą klienci, którzy w okresie 12 miesięcy przed dniem skorzystania z oferty nie posiadali konta bankowego w Eurobanku. Lokatę można otworzyć jedynie w placówkach Expander. Lokata otwierana jest razem z kontem Active w Eurobanku. Minimalna kwota na jaką można założyć lokatę wynosi: 10 000.01 zł. Maksymalnie na lokacie zdeponować można środki w wysokości 25 000 zł. Aby założyć lokatę bankową 3% należy w tym celu wypełnić dedykowany formularz promocji

Czytaj więcej: Lokata bankowa 3% na 3 miesiące do 25 000 zł

Załóż lokatę 2,25% na 160 dni i odbierz premię w wysokości 100 zł w promocji Toyota Bank

Odbierz premię w wysokości 50 zł - 100 zł za założenie lokaty Plan Depozytowy na 160 dni 

Wystartowała nowa promocja organizowana wspólnie przez Toyota Bank i Agora S.A. Nowy klient banku, który zdecyduje się założyć lokatę zyskać może premię w wysokości 100 zł. Obecny klient banku ma możliwość zyskania premii w wysokości 50 zł za spełnienie warunków zawartych w regulaminie promocji. Warunki promocji są podobne do poprzedniej akcji również organizowanej przez Agorę z tą różnicą, że tym razem premię otrzymamy jeśli po rejestracji na stronie promocyjnej, zarejestrujemy się dodatkowo w tzw. klubie korzyści na stronie bank.zpremia.pl. Klub korzyści to program Toyota Banku w którym możemy zbierać punkty a gdy uzbieramy ich co najmniej 1000 to otrzymamy 50 zł premii. Punkty otrzymujemy za czynności wymienione na stronach 13-15 regulaminu. Jeśli uzbieramy min. 1000 punktów, to będziemy mogli wziąć udział w konkursie który został opisany na ww. stronie w zakładce FAQ. Aby móc założyć lokatę należy również otworzyć Konto Jedyne. W promocji ,,Tankuj korzyści do pełna" klient ma możliwość zyskania premii za płatności Petrol nawet do 50 zł miesięcznie. 

Czytaj więcej: Załóż lokatę 2,25% na 160 dni i odbierz premię w wysokości 100 zł w promocji Toyota Bank